Ćwiczenia na obiekcie kościoła p.w. Matki Boskiej Różańcowej w Luzinie
W dniu 25 kwietnia 2026 roku odbyły się ćwiczenia strażackie na obiekcie w kościele p.w. Matki Boskiej Różańcowej w Luzinie zorganizowane przez Komendanta Gminnego ZGOSP RP w Luzinie, których celem było doskonalenie działań ratowniczo-gaśniczych oraz współpracy pomiędzy jednostkami. Ćwiczenia zostały przeprowadzone na terenie kościoła, co pozwoliło stworzyć realistyczne warunki do Dowiedz się więcej…

