Kurs ratowników OSP 2012r.
W dniach 24.02.2012r .- 13.03.2012r. dwóch strażaków z OSP Luzino uczestniczyło w kursie z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po zdanym egzaminie przed Komisją Egzaminacyjną z wynikiem pozytywnym uzyskali tytuł „RATOWNIKA”. Kurs został zorganizowany przez Odział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Dowiedz się więcej…



